چطور تو اینستاگرام گروه بزنیم؟ (آموزش گروه زدن تو اینستا)

چطور تو اینستا گروه بزنیم؟ یکی از سوالات مهمی است که این روزها کاربران اینستاگرامی پی جواب آن هستند. زدن گروه تو اینستا کار سختی نیست! فقط کافی است چند مرحله ساده را پشت سر هم انجام دهید. اگر دوست دارید توی اینستاگرام گروه بسازید ما در این آموزش از سایت باملین قصد داریم این کار را به شما یاد بدهیم. پس اگر دنبال جواب این سوال یعنی “چطور تو اینستاگرام گروه بزنیم؟” هستید تا آخر این آموزش همراه ما باشید.

 

چگونه در اینستاگرام گروه بسازیم؟

شیوه گروه زدن تو اینستا تا حد خیلی زیادی شبیه به سایر شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان است. البته از آنجایی که گزینه‌های مربوط به این ویژگی خیلی در چشم نیستند، ممکن است برخی کاربران با مراحل انجام این کار آشنا نباشند و مهمترین سوالشان این باشد که چجوری تو اینستا گروه بزنیم؟

اگر شما هم می خواهید در اینستاگرام با دوستان، آشنایان و افراد دیگر گروهی بسازید، کار سختی پیش رو نخواهید داشت. برای ایجاد گروه در اینستاگرام کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

چطور تو اینستاگرام گروه بزنیم؟

  •  وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
  • در صفحه اصلی، روی نماد Direct در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
  • در قسمت Direct، روی نماد ضربه بزنید تا یک چت جدید در گوشه سمت راست بالای صفحه ایجاد شود.
  • در این مرحله باید اعضای گروه را تعریف کنید. شما می توانید این کار را با جستجوی نام فرد در کادر جستجو انجام دهید. توجه داشته باشید که برای ایجاد گروه، تعداد اعضای گروه اینستاگرام باید بیش از یک نفر باشد.
  • پس از تعیین اعضای گروه، روی گزینه چت کلیک کنید.
  • پیام مورد نظر خود را بنویسید تا ساخت گروه در اینستاگرام با موفقیت کامل شود. علاوه بر این، می توانید عکس، فیلم یا استیکر ارسال کنید.

 

چطور گروه خود را در اینستاگرام تنظیم یا ویرایش کنیم؟

پس از ساخت گروه در اینستاگرام، باید به‌سراغ تنظیمات آن بروید. برای دسترسی به تنظیمات گروه، در صفحه اول مربوط به هر گروه روی نام آن گروه که در بالای صفحه است بزنید تا به صفحه زیر برسید. در قسمت Chat Settings می‌توانید به گزینه‌های مربوط به تنظیمات دسترسی پیدا کنید.

  • Invite link: با این گزینه می‌توانید یک لینک دعوت ایجاد کنید.
  • Mute @mentions: با فعال کردن این گزینه، اگر کسی شما را در گروه منشن کرد، نوتیفیکیشن به‌صورت بی‌صدا برایتان ارسال خواهد شد.
  • Mute call notifications: این گزینه، نوتیفیکیشن مربوط به تماس ویدیویی را بی‌صدا می‌کند.
  • Approval required to join: با فعال کردن این گزینه، عضویت اعضا تنها با تایید ادمین گروه امکان‌پذیر خواهد بود.

 

ما در این آموزش نحوه ساخت گروه تو اینستاگرام را به شما یاد دادیم. اگر هنوز هم سوالی در مورد چطور تو اینستاگرام گروه بزنیم؟ در قسمت کامنت ها از ما و دیگر کاربران سایت باملین بپرسید تا به شما جواب دهیم.