چطور تو اینستا پیام ریپلای کنیم؟

چطور تو اینستا پیام ریپلای کنیم؟ شاید این سوال شما هم باشد که چگونه در اینستاگرام پیام، کامنت و استوری ها را ریپلای کنید. کار سختی نیست! ما در این آموزش از سایت باملین قصد داریم نحوه ریپلای کردن در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. پس اگر مشتاقید بدانید که چطور تو اینستاگرام پیام ریپلای کنیم؟ تا انتهای این آموزش همراه ما باشید.

 

چطور در اینستاگرام ریپلای کنیم؟

اگر در اینستاگرام بخواهید چیزی را ریپلای کنید با قرار دادن علامت @ و نوشتن نام پیج مورد نظر می توانید جواب او را به صورت ریپلای بدهید. این مورد بیشتر در کامنت ها به کار گرفته می شود. در ادامه ریپلای کردن پیام در دایرکت و استوری ها را هم به شما آموزش می دهیم.

 

چطور تو اینستا پیام ریپلای کنیم؟

در اینستاگرام، اگر می‌خواهید شخصی را تگ کنید، علامت @ را تایپ کنید، سپس شروع به تایپ نام کاربری او کنید. اینستاگرام از افرادی که شما آنها را دنبال می‌کنید، پیشنهاداتی ارائه می‌دهد تا بتوانید یکی را انتخاب کنید. اغلب نام افرادی را که ابتدا روی آن تصویر نظر داده‌اند و احتمالا افرادی را که شما با آنها بیشتر در ارتباط هستید، ارائه می‌دهد. وقتی پیشنهادات ظاهر می‌شوند، می‌توانید روی شخصی که می‌خواهید ریپلای بزنید ضربه بزنید یا به تایپ کردن ادامه دهید تا پیشنهادات هدفمندتری ایجاد کنید. هنگامی که روی گزینه خود در لیست ضربه بزنید، نام آنها در نظر شما ظاهر می‌شود و می‌توانید به تایپ نظر خود ادامه دهید.

شخصی که نظر داده از پاسخ شما مطلع نخواهد شد مگر اینکه او را تگ کنید. اگر او را تگ کنید یا با ریپلای جواب او را بدهید. بنابراین دفعه بعد که با گوشی خود وارد اینستاگرام می‌شود، یک اعلان دریافت می‌کند مبنی بر اینکه شخصی روی عکس‌هایش نظر گذاشته یا او را ریپلای کرده است و نظر شما را در لیست اعلان‌ها می‌بیند.

 

ریپلای کردن پیام در دایرکت اینستاگرام

برای این کار، برنامه «اینستاگرام» را در گوشی هوشمند خود باز کنید و سپس روی نماد «مسنجر» از گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی اینستاگرام ضربه بزنید.

در اینجا، پیامی را پیدا کنید که می‌خواهید به آن پاسخ دهید. روی پیام به سمت راست بکشید تا دکمه پاسخ را ببینید و رها کنید. اگر به پیام خود پاسخ می‌دهید، انگشت خود را به سمت چپ بکشید.

همچنین، می‌توانید پیامی را فشار داده و نگه دارید و روی دکمه «Reply» ضربه بزنید.

اکنون خواهید دید که پیام اصلی در بالای کادر متن نمایش داده می‌شود. این بدان معنی است که پاسخ فعلی شما به پیام خاص مرتبط می‌شود. اکنون پاسخ خود را تایپ کرده و روی دکمه «Send» ضربه بزنید.

پاسخ شما همراه با پیام اصلی در بالای صفحه نمایش داده می‌شود و به راحتی می‌توانید ببینید به چه چیزی پاسخ می‌دهید.

 

آموزش ریپلای کردن استوری در اینستاگرام

وارد اینستاگرام خود شوید و در صفحه نخست در قسمت بالا یکی از استوری های فالووینگ های خود را انتخاب کرده و کلیک کنید تا استوری نمایش داده شود. سپس در قسمت Send message پیام خود را وارد کنید و کلمه Send را لمس کنید.

امیدواریم از آموزش چطور تو اینستا پیام ریپلای کنیم؟ خوش تان آمده باشد. اگر مشکلی در ریپلای کردن پیام در دایرکت در استوری داشتید حتما در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید تا مشکل تان را حل کنیم.