چگونه از شارژ گوشی اینترنت بخریم ایرانسل؟

برای خرید بسته اینترنتی ایرانسل می توانید علاوه بر وب سایت و اپلیکیشن ایرانسل من، از طریق کد USSD اقدام کنید. گاهی اوقات ممکن است با توجه به شارژ اعتباری سیم کارت قصد خرید اینترنت از طریق شارژ گوشی را داشته باشید. برای این کار کافیست کد USSD خرید بسته اینترنتی را بلد باشید و از طریق آن در پایان کار خرید بسته از طریق شارژ را انتخاب کنید. در این مطلب از باملین می توانید آموزش خرید اینترنت ایرانسل از طریق شارژ گوشی را مشاهده کنید.

 

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل با کد یا رمز

خرید بسته اینترنت ایرانسل با استفاده از کد یا رمزبسیار ساده است. کافیست مراحل زیر را مرحله به مرحله جلو بروید:

۱٫ در قسمت شماره‌گیر تماس گوشی خود کد مربوط به بسته اینترنت مورد نظر خود را وارد کنید و دکمه سبز (تماس) را بفشارید. اگر زمانیکد بسته اینترنت را نداشتید کد #۵*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید. ما در این آموزش از اولین کد ارائه شده در جدول بسته‌های اینترنت ایرانسل یعنی کد بسته اینترنت روزانه یک ساعته استفاده کردیم. #۱*۶*۵*۵۵۵*

۲٫ پس از وارد کردن کد تصویر زیر نمایش داده می‌شود که بسته مورد نظر شما را نشان می‌دهد. برای انتخاب بسته و رفتن به مرحله بعد کافی است عدد درج شده ابتدای عنوان بسته اینترنت را در جایگاه کادر قرمز مشخص شده بنویسید و ارسال کنید.

توجه کنید حتما عدد باید با فونت انگلیسی باشد ثبت عدد با فونت فارسی مورد تایید نیست.

۳٫ در مرحله بعد مطابق شکل از شما میپرسد که اینترنت برای خودتان فعال شود یا برای دوستی ارسال می‌کنید. عدد مربوط به گزینه دلخواهتان را وارد قسمت مربوطه کنید و روی ارسال بزنید. ما در این آموزش گزینه خرید را انتخاب کردیم.

۴٫ اکنون مرحله پرداخت است. در این بخش انتخاب کنید که هزینه بسته اینترنتبا شارژ گوشی (اعتباری) یا با فیش ماهانه (دائمی) پرداخت شود یا کارت بانکی.

 

اگر پرداخت هزینه بسته اینترنت را از سیم‌کارت ایرانسل انجام می‌دهید، پس از کسر هزینه اینترنت، گوشی را یک بار خاموش و روشن کنید تا بسته جدید فعال شود.