چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟

اینستاگرام به یک بخش جدانشدنی و مهم از زندگی همه ما تبدیل شده است و همه ما ساعت های زیادی را در این پلتفرم سپری می کنیم. قابلیت های مختلف این برنامه به خصوص استوری ها ساعت ها ما را درگیر خود می کنند. احتمالا برای شما هم پیش آمده که از استوری افراد زیادی خوشتان آمده است اما نمیدانید که چطور باید استوری آنها را استوری کنید. اگر میخواهید بدانید که چگونه استوری دیگران را استوری کنیم این مطلب از باملین را تا انتها مطالعه کنید.

 

استوری کردن دیگران بدون تگ شدن

در پاسخ به سوال چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ راه‌های متنوعی پیش روی ماست که می‌توانیم هر کدام از آن‌ها را با توجه به موقعیت خود امتحان کنیم. حال اگر بخواهیم استوری کردن دیگران بدون تگ شدن را هم امتحان کنیم راه‌های متفاوت‌تری هم پیش روی ما قرار می‌گیرند.

دانلود استوری

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که در واقع برای دانلود مطالب در اینستاگرام و یا منحصراً دانلود استوری اینستاگرام طراحی شده‌اند. روند کار به‌ این‌شکل است که شما با دادن لینک استوری مورد نظرتان به برنامه اجازه دانلود استوری را صادر می‌کنید. بعد از آن می‌توانید استوری را با کیفیت بالا در گالری خود مشاهده و هرکجا که دوست داشتید بازنشر کنید.

برنامه Video Downloader for Instagram؛ بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

قطعاً تابه‌حال پرسش چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ در ذهن شما هم نقش بسته است. برای این‌کار اپلیکیشن‌هایی هم به کمک ما می‌آیند. وقتی از دانلود استوری اینستاگرام صحبت می‌کنیم برنامه Video Downloader for Instagram با داشتن امتیاز تقریباً کامل در گوگل پلی اولین گزینه ما محسوب می‌شود. از این برنامه می‌توانید برای دانلود ویدئو از اینستاگرام، عکس، استوری، کپشن و… استفاده کنید و با به اشتراک‌گذاری ویدئوها و عکس‌های پربازدید در پیج خودتان، بازدید و لایک‌های بیشتری دریافت کنید. با این برنامه حتی می‌توانید ویدئوها و عکس‌ها را از پیج‌های شخصی اینستاگرام هم ذخیره کنید.

از طریق دو روش ساده می‌توانید به دانلود استوری و استوری کردن استوری دیگران بپردازید:

روش اول:

 1. برنامه اینستاگرام خود را باز کنید.
 2. روی سه نقطه بالا کلیک کنید و لینک ویدئو، استوری، عکس و… را کپی کنید.
 3. برنامه Video downloader for Instagram را باز کنید.
 4. لینک به صورت خودکار جای‌گذاری و فرایند دانلود شروع می‌شود.

روش دوم:

 1. برنامه اینستاگرام خود را باز کنید.
 2. پست، استوری، عکس و… موردنظرتان را انتخاب کنید.
 3. روی گزینه share کلیک کنید.
 4. بعد از کلیک روی گزینه share، برنامه Video downloader for instagram را انتخاب کنید. به همین سادگی فرایند دانلود شروع می‌شود.

جدا از ویدئوها و عکس‌ها برای کپی کردن کپشن‌های طولانی و کوتاه هم می‌توانید از این برنامه استفاده کنید. کپشن‌های مورد علاقه‌تان را کپی کنید و از آن و یا هشتگ‌های پربازدید آن برای پست‌های خود استفاده کنید. این اپلیکیشن یکی از بهترین راه‌هاست در پاسخ به پرسش چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟

 

گرفتن اسکرین شات

یکی دیگر از راه‌هایی که در جواب پرسش چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ جواب است، گرفتن اسکرین شات از روی استوری دیگران است. وقتی شما استوری شخصی را باز می‌کنید این استوری تقریباً تنها به‌مدت ۱۵ دقیقه به شما نمایش داده می‌شود. در این زمان می‌توانید با گرفتن اسکرین شات آن را در گوشی خود ثبت و بعد در استوری‌های خود استفاده کنید. گرفتن اسکرین شات هم در گوشی‌های مختلف، متفاوت است اما در اکثر گوشی‌ها می‌توانید این کار‌ را با فشار دادن همزمان دکمه پاور و دکمه تغییر صدای گوشی انجام دهید.

استوری کردن دیگر در صورت تگ شدن

در پاسخ به سوال چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ یکی از راه‌ها درصورت تگ شدن شما روی استوری امکان‌پذیر است. اینستاگرام برای استوری کردن استوری دیگران قابلیتی دارد که طی آن زمانی که شخصی شما را روی استوری خود تگ می‌کند گزینه‌ای به نام Add this to your story در قسمت پایین یا بالای استوری او ظاهر می‌شود که برای استفاده از آن باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید.
 2. در بخش دایرکت‌ها، گفت‌وگوی خود با شخصی که شما را روی استوری خود تگ کرده باز کنید.
 3. بعد از باز کردن گفت‌وگو، استوری که شما بر روی آن تگ شده‌اید به‌صورت یک پیام در چت شما قرار دارد. پایین آن یک نوار آبی‌رنگ یا بالای آن یک نوشته آبی‌رنگ که روی آن عبارت Add this to your story نوشته شده‌ است. روی آن کلیک کنید.
 4. بعد از کلیک شما و استوری به بخش استوری‌های پیج خود هدایت می‌شوید و با کلیک کردن روی گزینه Your Story در قسمت پایین سمت چپ صفحه شما موفق به استوری کردن استوری دیگران می‌شوید.

در جواب به پرسش چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ گاهی به چالش‌هایی هم روبه‌رو می‌شویم. چالش این است که اگر شخصی شما را روی استوری خود تگ کرد و شما نشانه‌ای از تگ شدن روی استوری ندیدید می‌تواند مربوط به این موضوع باشد که شخص مقابل شما را در قسمت هاید استوری اینستاگرام قرار داده و استوری‌های او برای شما نمایش داده نمی‌شود.

برای دیدن استوری و اضافه کردن آن به استوری‌های خود باید شما را از حالت هاید خارج کند. حال اگر استوری‌ای که شما را بر روی آن تگ کرده‌اند کلوز فرند باشد، ولی شما نشانه‌ای از تگ شدن خود در جایی از آن نبینید، احتمالاً شخص مقابل شما را در لیست کلوز فرند اینستاگرام خود اضافه نکرده‌ است. دراین‌صورت برای دیدن استوری و بازنشر استوری دیگران در صفحه خود، باید کاربر مذکور شما را وارد لیست کلوز فرند خود کند.