چگونه اینترنت رایگان بگیریم از همراه اول؟

در زندگی مدرن امروزی اینترنت نقش مهمی در زندگی مردم دارد و همانند انرژی های ضروری زندگی، اینترنت هم به یک بحث ضروری در زندگی تبدیل شده است. اپراتور همراه اول از اپراتورهای محبوب و باکیفیت کشور است که اینترنت رایگان برای مشتریانش در نظر گرفته است. اما چگونه اینترنت رایگان بگیریم از همراه اول؟ در این مطلب از باملین قصد داریم راه های دریافت اینترنت رایگان همراه اول را ارائه دهیم.

 

دریافت اینترنت رایگان همراه اول

همراه اول یکی از پرطرفدارترین اپراتورها در ایران است و سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی را به مشترکین خود ارائه می‌کند. برای دریافت اینترنت هدیه یا بسته‌های مکالمه و پیامک رایگان همراه اول روش‌های مختلفی وجود دارد.

 

دریافت اینترنت رایگان از باشگاه فیروزه‌ای همراه اول

روش دیگر برای دریافت اینترنت هدیه از همراه اول این است که با هر بار پرداخت قبض، شارژ و غیره، از امتیاز فیروزه‌ای باشگاه مشتریان همراه اول بهره‌مند شوید. سپس با امتیازهایی که جمع کرده‌اید، می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی مدار فیروزه‌ای، از جمله بسته‌های اینترنتی رایگان، استفاده کنید.

 

دریافت اینترنت رایگان با پرداخت به موقع قبوض

اگر دارنده‌ی سیم کارت دائمی همراه اول هستید، با پرداخت قبض پایان دوره‌ی خود تا ۶ دی ماه و به صورت غیرحضوری،۲ گیگابایت اینترنت هدیه یک روزه دریافت خواهید کرد. البته به جای این ۲ گیگابایت اینترنت هدیه می‌توانید ۷۵ امتیاز در باشگاه فیروزه‌ای همراه اول دریافت کنید و بسته‌های اینترنتی با حجم بیشتر را انتخاب کنید.

 

طرح دوشنبه سوری همراه اول

دوشنبه سوری یکی از طرح‌های جذاب همراه اول برای مشترکین خود است. مشترکین همراه اول می‌توانند در دوشنبه‌ی آخر هر ماهکد دستوری #۶۴*۱۰۰* را شماره‌گیری کنند تا برنده‌ی یکی از هدایای این سرویس شوند. هدایای طرح دوشنبه سوری متنوع است و در برخی از ماه‌ها به صورت تصادفی یکی از بسته‌های اینترنت رایگانبه مشترکین ارائه می‌شود.

مشترکین همراه اول می‌توانند در دوشنبه‌ی آخر هر ماه کد دستوری #۶۴*۱۰۰* را شماره‌گیری کنند تا برنده‌ی یکی از هدایای این سرویس از جمله دریافت اینترنت رایگان شوند.دوشنبه سوری یکی از طرح‌های جذاب همراه اول برای مشترکین خود است.

 

دریافت اینترنتِ رایگان همراه اول با هدیه‌ی شارژ جوانان

یکی دیگر از راه‌های دریافت اینترنت رایگان همراه اول، هدیه‌ی شارژ جوانان است. مشترکینی که کمتر از ۲۵ سال سن دارند با هر بار شارژ سیم‌کارت خود، علاوه بر دریافت شارژ، یک بسته‌ی اینترنتی نیز دریافت می‌کنند؛ هرچه مبلغ شارژ خریداری‌شده بیشتر باشد، حجم بسته‌ی اینترنت هدیه و مدت اعتبار آن نیز بیشتر خواهد بود.

برای اینکه از این سرویس همراه اول استفاده کنید باید یک بار آن را فعال کنید. برای فعال‌سازی طرح تشویقی هدیه‌ی شارژ جوانان می‌توانیدکد دستوری #۱۵*۱* و #۱۲۴*۱۰* را را شماره‌گیری کنید.

 

دریافت اینترنتِ رایگان اوانو (ewano)

اپلیکیشن اوانو یک فروشگاه آنلاین بزرگ است که فرآیندهای پرداخت قبوض، انتقال وجه و خدمات دیگر را ساده‌تر و کارآمدتر می‌سازد. شما می‌توانید با نصب این اپلیکیشن یا کیف پول دیجیتال روی گوشی هوشمند خود، از هدیه‌ی ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه آن بهره‌مند شوید.

 

دریافت اینترنت رایگان بعنوان هدیه‌ی روز تولد مشترکین همراه اول

علاوه بر تمام مواردی که تا اینجا گفتیم، اپراتور همراه اول در روز تولد مشترکین خود به آنها سه هدیه‌ی مکالمه، بسته‌ی اینترنت و امتیاز باشگاه فیروزه‌ای می‌دهد که می‌توانید از میان این هدایا،بسته‌ی اینترنت رایگان ۲ گیگابایتی را دریافت کنید که البته مهلت استفاده از آن نیز تنها ۱ روز است.

برای فعالسازی هدیه‌ی اینترنت رایگان روز تولد خود می‌توانید کد دستوری #۴۱۲۱*۱۰* را شماره‌گیری کنید و یا هدیه‌ی خود را از طریق منوی خدمات من در اپلیکیشن همراه من دریافت کنید.