چگونه برای خاموش شدن گوشی رمز بگذاریم شیائومی

چگونه برای خاموش شدن گوشی شیائومی رمز بگذاریم؟ یکی از جدیدترین امکاناتی که برند شیائومی برای گوشی های خود قرار داده است، قابلیت قرار دادن رمز برای خاموش کردن گوشی می باشد. با این قابلیت ایمنی دستگاه شما بالا می رود و بهتر است از این قابلیت جدید برای گوشی خود استفاده کنید. در این مطلب از باملین به شما آموزش میدهیم که چطور برای خاموش شدن گوشی رمز بگذارید.

 

چگونه برای خاموش شدن گوشی رمز بگذاریم شیائومی

کلید پرداخت شده

همانطور که در قسمت قبل نشان داده شد ، از رمز خاموش دستگاه تلفن همراه استفاده می شود ، برای جلوگیری از اجبار شخص ثالث خاموش شدن تجهیزات در صورت از بین رفتن ، که به صاحب دستگاه امکان می دهد آن را از طریق هر یک از عملکردهای ردیابی موجود در تلفن همراه پیدا کند.

پیکربندی این کلید قفل برای خاموش شدن در محدوده عملکردهای دستگاه است و قابل انجام است از طریق چند مرحله ساده، سیستم کاربران را راهنمایی می کند تا بتوانند آن را به راحتی و با خیال راحت پیکربندی کنند.

مراحل پیگیری

مراحل لازم برای پیکربندی رمز عبور بسته شدن دستگاه های تلفن همراه شیائومی را دنبال کنید آنها بسیار ساده هستند و شما خواهید کرد از پیکربندی تجهیزات ، اینها عبارتند از:

  • وارد دستگاه تلفن همراه خود شوید.
  • تنظیمات جایگزین را انتخاب کنید.
  • روی گزینه کلمه عبور و امنیت کلیک کنید.
  • گزینه shutdown password را فشار دهید.
  • کلید بستن را انتخاب کنید.
  • رمز بسته شدن را تأیید کنید.
  • گزینه قبول را فشار دهید.

رمزهای دیگر

مدیریت و پیکربندی دستگاه های تلفن همراه شیائومی اساساً همه از یک بخش ، از رمزهای عبور و امنیت رایانه، این یکی از راههایی است که برای این نوع گذرواژه های امنیتی استفاده می شود که می توان از طریق این روش پیکربندی کرد.

به همین ترتیب ، نحوه باز کردن قفل تجهیزات پیکربندی شده است ، از طریق این منو باید روش باز کردن قفل را وارد کرده و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. روش باز کردن قفل مورد نظر خود را وارد کنید پیکربندی کنید و OK را فشار دهید.

گزینه های دیگر

همانطور که در ابتدای مقاله نشان داده شد ، این عملکرد یکی از ویژگی های جدیدی است که دستگاه های تلفن همراه شیائومی خواهند داشت ، اما همچنین هنگامی که این عملکرد در بازار راه اندازی شد ، به آنها اضافه شد. ویژگی های جدید برای عملکرد بهتر و پیکربندی دستگاه ، اینها عبارتند از:

  • مدیریت کلیپ بورد: این عملکرد به شما امکان می دهد اطلاعات ذخیره شده در کلیپ بورد را به سرعت در هر برنامه ای که پیکربندی کرده اید به اشتراک بگذارید و همچنین با رایانه خود همگام سازی کنید.
  • قاب عکس رومیزی: با این عملکرد کاربر دستگاه های تلفن همراه شیائومی قادر به انتخاب فریم هایی است که روی عکس ها و تصاویر قرار می گیرد ، همچنین می توانند تصاویری را که انتخاب می کنند تغییر دهند.
  • انتقال متقابل تلفن همراه: این عملکرد زمانی بسیار کاربردی است که نیاز به انتقال اطلاعات متقابل باشد ، این شامل همه برنامه های پیکربندی شده روی دستگاه و اطلاعات ذخیره شده روی آن می شود.