چگونه بفهمیم روبیکا روی گوشی ما رایگان است؟

سوپر اپلیکیشن روبیکا از پیامرسان های داخلی محسوب می شود که البته علاوه بر پیامرسان بودن، کارایی های بیشتری مانند پخش فیلم و سریال و کاربردهایی شبیه به اینستاگرام دارد. این اپلیکیشن قابلیت تماس صوتی و تصویری را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن با دوستان یا آشنایان خود به صورت تصویری صحبت کنید. اما مهمترین ویژگی این اپلیکیشن، رایگان بودن اینترنت های ایرانسل و همراه اول برای آن است.

در این مطلب از باملین قصد داریم راه هایی را به شما آموزش دهیم که بتوانید متوجه شوید روبیکا برای گوشی شما رایگان است یا نه.

چطور بفهمیم اینترنت ایرانسل برای روبیکا رایگان است؟

می توانید با کد دستوری از فعال شدن رایگان بودن اینترنت روبیکا اطمینان حاصل کنید. بررسی حجم مصرف شده برای ایرانسل کد  ۱#*۴*۱*۵۵۵ *است. کافی است یک بار قبل از فعال شدن اینترنت رایگان ایرانسل، با شماره گیری این کد، حجم باقی مانده خود را مشاهده کنید. سپس وارد روبیکا شده و فایلی با حجم مشخص را دانلود یا ارسال کنید. با شماره گیری مجدد این کد، مشاهده می کنید که میزان اینترنت شما ثابت مانده و چیزی از آن کم نشده ست.

چطور بفهمیم اینترنت همراه اول برای روبیکا رایگان است؟

برای اینترنت همراه اول هم باید از همان ترفند ایرانسل استفاده کنید. ابتدا قبل از استفاده از اینترنت در روبیکا با کد #۱*۱۰۰* یا #۳۲۰*۱۰۰* از مانده اینترنت خود اطلاع پیدا کنید و ترجیحا آن را در جایی یادداشت کنید. بعد از آن هم به روبیکا رفته و فایلی را با حجم مشخصی دانلود کنید و دوباره استعلام مانده حساب اینترنت همراه اول را چک کنید تا متوجه شوید اینترنت روبیکا برای شما رایگان حساب می شود یا خیر.