چگونه در کانال تلگرام بیشتر از ۲۰۰ نفر اد کنیم؟

یکی از سوالاتی که کاربران تلگرام موقع کانال ساختن برای شان پیش می آید این است که چگونه در کانال تلگرام بیشتر از ۲۰۰ نفر اد کنیم؟ چون موقع ساخت کانال در تلگرام شما اجازه اد کردن به صورت دستی تا ۲۰۰ نفر بیشتر را ندارید! حتی اگر نسخه پریمیوم تلگرام را داشته باشید باز هم نمی توانید به صورت نامحدود در کانال تلگرام خود به صورت دستی ممبر اد کنید. در این مقاله از سایت باملین قصد داریم روشی را به شما یاد دهیم که این محدودیت را بر دارید. پس اگر دنبال جواب سوال چگونه در کانال تلگرام بیشتر از ۲۰۰ نفر اد کنیم هستید حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

چگونه در کانال تلگرام بیشتر از ۲۰۰ نفر اد کنیم؟

از زمان ارائه قابلیت کانال توسط تلگرام کانال های زیادی با موضوعات مختلف توسط کاربران ایجاد شده اند و برای مدیران کانال ها اولین سوالی که پیش می آید این است که :

چطور تعداد اعضاء کانال را بیش از ۲۰۰ نفر افزایش بدهند؟ اکثر مدیران کانال ها فکر می کنند که راه یک ساله را می توانند یک شبه طی کنند.متاسفانه این کار در تلگرام امکان پذیر نیست. مالک و سازنده کانال به عنوان مدیر اصلی می تواند در بدو ساخت کانال تلگرام تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه (Mutual Contacts) یعنی مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید و آنها نیز شماره شما را دارند خود را به کانال اضافه کند.

افزایش اعضای کانال

سازنده کانال یا ادمین به عنوان مدیر اصلی می تواند تا ۲۰۰ نفر را از مخاطبین خود به کانال خود اضافه کند به شرطی که مخاطب شماره شما را در گوشی خود ثبت کرده باشد

در غیر این صورت با اخطار (Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment) مواجه می شوید.

 

راه حل اد کردن بیش از ۲۰۰ نفر در کانال تلگرام

تنها راه حلی که برای این مشکل وجود دارد خرید ممبر تلگرام است. شما فقط با خرید ممبر تلگرام می توانید بیش از ۲۰۰ نفر را به کانال تلگرام خود اضافه کنید. حتی با این روش به تعداد دلخواه می توانید ممبر به کانال تان اضافه کنید. سایت های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و می توانید برای خرید ممبر تلگرام از آن ها اقدام کنید.

 

نتیجه گیری

خب در این مقاله راحل اصلی چگونه در کانال تلگرام بیشتر از ۲۰۰ نفر اد کنیم را به شما گفتیم. خرید ممبر تلگرام بهترین راه حل برای این مشکل است. اگر از این مقاله استفاده کردید حتما با دوستان تان به اشتراک بگذارید.