چگونه موجودی سیم کارت ایرانسل را چک کنیم؟

چگونه موجودی سیم کارت ایرانسل را چک کنیم؟ استعلام موجودی ایرانسل به روش های مختلفی امکان پذیر است. از برنامه ایرانسل من گرفته تا وب سایت ایرانسل و کدهای دستوری می توانند به شما کمک کنند تا به راحتی از موجودی سیم کارت خود مطلع شوید و در صورت نیاز از همین ۳ روش حساب خود را شارژ کنید.

در این مطلب از باملین قصد داریم نحوه استعلام موجودی سیم کارت ایرانسل را به شما بیاموزیم:

 

کد استعلام شارژ ایرانسل

استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل از طریق کدهای دستوری یکی از ساده‌ترین روش‌ها و سریع‌ترین آن‌هاست. شما با کدهای دستوری علاوه بر مشاهده باقیمانده‌ی شارژ خود می‌توانید آن را مجددا شارژ کرده، یا پیامک‌ها را لغو کنید.

با شماره‌گیری #۱*۱۴۱* میزان شارژ باقیمانده روی صفحه نشان داده می‌شود.

 

 

توجه داشته باشید که این کد دیدن شارژ ایرانسل کاملا رایگان بوده و حتی اگر شارژ شما صفر باشد هم می‌توانید آن را اجرا کنید. پس از مشاهده شارژ خود، در صورتی که خواستید سیم کارت خود را شارژ کنید نیز می‌توانید از طریق کد دستوری #۱* این کار را انجام دهید.

 

 

طریقه استعلام شارژ ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

برنامه ایرانسل من یا My Irancell را روی گوشی خود نصب کنید. آن وقت می‌توانید خیلی راحت اطلاع از شارژ ایرانسل یا بسته اینترنت خود داشته باشید و اقدام به شارژ سیم کارت یا اینترنت کنید یا از بقیه امکانات آن بهره ببرید. خوشبختانه این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم iOS وجود دارد.

در برنامه ایرانسل من، در بالای همان صفحه‌ی اول موجودی شارژ خود را می‌توانید مشاهده کنید. اگر به بخش «حساب من» رجوع کنید هم می‌توانید موجودی شارژ خود را ببینید.

 

استعلام شارژ ایرانسل از طریق تلفن گویا

ایرانسل تلفن گویا هم دارد که به کمک آن می‌توانید شارژ باقیمانده سیم کارت خود را استعلام کنید.برای این کار کافی شماره‌ی ۷۰۰ را بگیرید.

 

 

اپراتور شما را راهنمایی می‌کند که میزان شارژ باقی مانده خود را استعلام کنید. از طریق این شماره می‌توانید اطلاعات دیگری نظیر مواردی که در ادامه آمده را به دست بیاورید:

  • مدیریت حساب
  • شارژ مجدد
  • ثبت نام برای مودم‌های همراه
  • انتقال شارژ
  • خرید بسته اینترنتی
  • ثبت انتقادات و پیشنهادات
  • فعالسازی پیشواز