چگونه هایلایت اینستاگرام را مخفی کنیم؟

اگر دنبال این سوال یعنی چگونه هایلایت اینستاگرام را مخفی کنیم هستید جای خوبی آمدید. چون در این مقاله از سایت باملین قرار است نحوه مخفی کردن هایلایت اینستاگرام از دید دیگران را به شما آموزش دهیم. اگر دوست دارید بفهمید چطور می توان هایلایت اینستاگرام را مخفی کنیم حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

چگونه هایلایت اینستاگرام را مخفی کنیم؟

برای مخفی کردن هایلایت از دید دیگران باید این مراحلی را طی کنید. در واقع به راحتی شما می‌ توانید استوری و هایلایت استوری خود را تنها با چند مرحله از دید مخاطبان مورد نظرتان مخفی کنید.

آموزش تصویری مخفی کردن هایلایت اینستاگرام

برای این کار ابتدا وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و از بالای صفحه سمت راست (یا چپ) بر روی گزینه منو (سه خط پست سرهم) ضربه بزنید و از منوی باز شده گزینه تنظیمات و سپس حریم خصوصی را انتخاب کنید.

حال در بخش استوری گزینه «مخفی کردن استوری از» یا Hide Story from لیست افرادی را که نمی‌خواهید استوری‌ها و هایلایت‌های شما را ببینند، انتخاب کنید.

با فعال کردن تیک کنار نام هر مخاطب، آن اشخاص دیگر قادر به دیدن استوری‌ها و هایلایت اینستاگرام شما نیستند.

 

تا اینجا با خواندن این مقاله به جواب سوال چگونه هایلایت اینستا را مخفی کنیم؟ رسیدید. امیدواریم از این آموزش هم استفاده کرده باشید. هر سوالی در خصوص مخفی کردن هایلایت در اینستاگرام داشتید از ما بپرسید.