چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟ انجام این کار در واقع برای مواقعی است که دوست ندارید کسی از آنلاین بودن شما باخبر شود. کاری نداره فقط کافیه به بخش تنظیمات اینستاگرام خود بروید که بخش فعالیت های روزانه را فعال یا غیرفعال کنید. در این مقاله از سایت باملین به شما می گوییم که چطور چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟ پس در ادامه آموزش همراه ما باشید.

 

چطور چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

برای اینکه چراغ سبز خود در اینستاگرام را مخفی کنید کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 

چطور چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

 

  1. پس از بروزرسانی اپلیکیشن instagram خود به آخرین نسخه منتشر شده وارد حساب خود شوید.
  2. پس از انتخاب تب پروفایل شخصی، دکمه منو سه خط (یا همبرگر) در بالای صفحه را لمس کرده و در پایین پنجره Settings را انتخاب نمایید تا به بخش تنظیمات غير فعال كردن آنلاين بودن در اينستاگرام هدایت شوید.
  3. اکنون از منوی تنظیمات گزینه Privacy را لمس نمایید.
  4. در پنجره ظاهر شده گزینه Activity Status را انتخاب نمایید. این گزینه وضعیت آنلاین بودن کاربر را نمایش می دهد.
  5. در مرحله بعد برای اینکه نمایش آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم باید گزینه Show Activity Status را با کشیدن انگشت به سمت چپ غیر فعال کرد.

این گزینه به شما اجازه می دهد آخرین فعالیت اکانت هایی که دنبال کرده اید و هر کسی که در دایرکت به او پیام داده اید  را در instagram ببینید. وقتی گزینه وضعیت آنلاین غیر فعال باشد نمی توانید فعال بودن سایر اکانت ها را رصد کنید. همچنین آنلاین بودن شما برای دیگران نمایش داده نمی شود. در واقع خاموش بودن این گزینه یک روش غير فعال كردن آنلاين بودن در اينستاگرام بشمار می رود و دیگران متوجه نمی شوند که چه زمان هایی در ایسنتاگرام فعالیت دارید.

 

جع بندی و پایان

در این مقاله به سوال چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟ پاسخ دادیم. اگر سوالی در این موضوع دارید حتما از ما بپرسید. امیدواریم از این مقاله سایت باملین هم استفاده کافی را برده باشید.