کد رایگان شدن اینترنت روبیکا ویژه خطوط ایرانسل و همراه اول!

روبیکا از سوپر اپلیکیشن های ایرانی است که خدمات مختلفی را به کاربران ارائه می دهد که از جمله مهمترین آنها می توان به پخش سریال و فیلم سینمایی اشاره داشت. یکی از کارهایی که برای جذب کاربران بیشتر به روبیکا انجام شد، رایگان شدن اینترنت همراه اول و ایرانسل برای روبیکا بوده است. استفاده از اینترنت روبیکا در بخش های پیامرسان و تماس صوتی برای سیم کارت های ایرانسل و همراه اول اعلام شده است، اما اگر برای شما هزینه محاسبه می شود و یا بدون بسته اینترنتی نمی توانید به صورت رایگان از روبیکا استفاده کنید، باید کد رایگان شدن اینترنت روبیکا ویژه خطوط ایرانسل و همراه اول را داشته باشید. برای دسترسی به این کد تا انتهای این مطلب از باملین همراه ما باشید.

 

کد فعال سازی اینترنت رایگان روبیکا برای ایرانسل و همراه اول

به صورت کلی، استفاده از اینترنت روبیکا در بخش های پیامرسان و تماس صوتی برای دارندگان سیم کارت همراه اول و ایرانسل رایگان است. در نتیجه، اگر استفاده شما محدود به این موارد است نیازی به وارد کردن کد دستوری نخواهید داشت. برای استفاده از سایر امکانات، دیتای خط به صورت نم بها محاسبه می شود. در صورتی که اشتراک روبیکا را خریداری کنید، حجم اینترنت مصرفی شما برای خط همراه اول رایگان محاسبه می شود. دقت داشته باشید که این ویژگی مختص داده تلفن همراه است. به عبارت دیگر، تماشای فیلم و سریال، محتوای کودک، آموزش ها و موسیقی برای مشترکین اپراتور های خانگی، حتی با تهیه اشتراک، رایگان نیست. برای مصارفی به غیر از شرایط گفته شده، در حال حاضر کد مخصوصی برای مجانی کردن اینترنت همراه اول وجود ندارد. در صورت اضافه شده این کد دستوری در آینده، می توانید آن را از همین صفحه دریافت کنید.

 

رایگان شدن روبیکا در ابتدای فعالیت این برنامه ساده بود؛ اما در حال حاضر طرح های مجانی محدود شده اند. اگر نتوانستید از شیوه های بالا استفاده کنید، می توانید حجم مصرفی اینترنت و هزینه های خود را برای سیم کارت های همراه اول کاهش دهید. برای این کار، از کد دستوری #۳۳۲۳۲*۱۰۰* استفاده کنید. در نتیجه، بسته ویژه اینترنت همراه با قیمتی کمتر از تعرفه های موجود را دریافت می کنید.