کد فعال سازی اینترنت رایگان روبیکا ایرانسل

اپلیکیشن روبیکا از محبوب ترین پیامرسان های داخلی است که شاید دلیل این محبوبیت هم اینترنت رایگان ایرانسل برای آن است. البته شما باید کد فعالسازی اینترنت رایگان روبیکا برای ایرانسل را داشته باشید تا بتوانید به صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. برای فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل برای روبیکا کار سختی ندارید و فقط کافیست با شماره تلفنی که در روبیکا ثبت نام کرده اید با یک کد تماس بگیرید. در این مطلب از باملین به معرفی کد فعالسازی اینترنت رایگان روبیکا پرداخته ایم.

راه اول برای فعالسازی اینترنت رایگان ایرانسل در روبیکا

این راه کمی طولانی است اما دقیق است و شما می توانید مراحل را ببینید و متوجه شوید که از چه گزینه ای استفاده می نمایید

  • وارد قسمت تماس گوشی موبایل خود شوید.
  • با شماره گیر کد #۴۰۰* را شماره گیری کنید. دقت کنید از خطی استفاده نمایید که حتما ایرانسل است و با آن وارد اپلیکیشن robika شده اید. در غیر این صورت پیامک تماس لغو شد یا کد غیر معتبر است دریافت خواهید کرد.
  • اینک گزینه هایی با عنوان تکمیل فرایند خرید با شماره ۰، سرشاخه با شماره ۱، زیر شاخه با شماره ۲، فعالسازی با شماره ۳، راهنما با شماره ۴ را مشاهده می کنید. شماره ۲ را وارد کنید تا گزینه ی سه یعنی زیر شاخه با شماره ی ۲ را انتخاب کرده باشید
  • حال سه گزینه ی شماره سرشاخه من با کد ۱، مشاهده ی حد مجاز مصرف با کد ۲ و حذف از لیست زیر شاخه ها با کد ۳ را مشاهده می کنید. این بار هم ۲ را وارد کنید تا گزینه ی مشاهده ی حد مجاز مصرف را انتخاب کرده باشید.
  • وارد صفحه ی جدیدی با دو گزینه ی اینترنت با شماره ۱ و اعتبار مشترک با کد ۲ می شوید. گزینه ی اینترنت را با وارد کردن عدد یک انتخاب نمایید
  • حال پیامی با مضمون حداکثر مجاز مصرف اینترنت نامحدود است و شما ۰ مگابایت را مصرف کرده اید، دریافت می کنید. دقت کنید اگر بار اول باشد که از این کد استفاده می کنید، عدد ۰ مگابایت را در پیام خواهید دید ولی اگر قبلا آن را فعالسازی کرده باشید و بعد از این اپلیکیشن استفاده کردید، این عدد طبق حجم استفاده شده ی شما افزایش می یابد.

نکته: از طریق راه گفته شده می توانید در دفعات بعدی از آن برای مشاهده ی حجم مصرفی نیز استفاده نمایید. زیرا عدد گفته شده نشان دهنده حجم مصرف شده توسط شماست.

راه دوم برای فعال کردن اینترنت رایگان ایرانسل در روبیکا

اگر می خواهید کارتان سریعا حل شود، این راه را استفاده کنید. دقت کنید این راه همان راه یک است اما خلاصه شده است و نیازی ندارد چندین مرحله را طی کنید. نتیجه ی دو راه نیز رسیدن به یک پیام است. این راه برای فهمیدن حجم مصرفی نیز همچون راه یک، پاسخگوست.
برای استفاده از این راه وارد شماره گیر گوشی خود شوید و کد ۱#*۲*۲*۴۰۰*  را وارد کنید و با همان خط ایرانسلی که در روبیکا با آن عضو شده اید، تماس بگیرید. این کد به شما اجازه می دهد به جای طی کردن مراحل به صورت تک تک، مرز اعداد را با یک * مشخص کنید و هیچ تفاوت دیگری ندارد. پس از تماس شماره با پیام حداکثر مجاز مصرف اینترنت نامحدود است و شما ۰ مگابایت را مصرف کرده اید مواجه می شوید.
برای اطمینان حاصل کردن از درستی این موضوع، کافی است با کد #۱*۴*۱*۵۵۵* تماس بگیرید و حجم اینترنت خود را چک کنید. سپس وارد روبیکا شده و فایل را دانلود نمایید و سپس برای بار دوم توسط همین کد حجم خود را چک کنید. می بینید که حجم مصرفی شما تغییری نخواهد کرد.