کد لغو اعلام مانده حساب ایرانسل

اگر از مشترکین ایرانسل هستید می دانید که پس از هر بار مکالمه یا ارسال پیامک، مانده حساب ایرانسل به شما نمایش داده می شود. اگر قصد دارید این موضوع را لغو کنید باید از کد لغو اعلام مانده حساب ایرانسل استفاده کنید. در این مطلب از باملین به معرفی این کد می پردازیم.

 

آموزش لغو اعلام مانده حساب ایرانسل

معرفی نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل با استفاده سرویس نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل ، پس از هر بار تماس و ارسال پیامک، پیغامی آنی دریافت خواهید کرد که میزان دقیق هزینه آخرین مکالمه و پیامک شما را اعلام می‌کند. در صورتی که سیم‌کارت شما اعتباری باشد باقیمانده اعتبارتان نیز به شما نمایش داده می‌شود.

همچنین قبل از به پایان رسیدن بسته اینترنت از طریق پیامکی به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. استفاده از سرویس نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل رایگان است و بابت فعال‌سازی و یا غیر فعال‌سازی آن هزینه‌ای از اعتبار شما کسر نمی‌شود. فعال‌سازی نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل برای فعال‌سازی سرویس نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل کافیست یک پیامک بدون متن به ۳۹۴۰ ارسال کنید. همچنین می‌توانید کد دستوری #۱*۶*۴*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.

غیر‌فعال‌سازی نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل برای غیرفعال‌سازی سرویس نمایش هزینه تماس و پیامک ایرانسل کافیست یک پیامک بدون متن به ۳۹۴۱ ارسال کنید. همچنین می‌توانید کد دستوری #۲*۶*۴*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.