کد مکالمه رایگان ایرانسل ماهانه

ایرانسل از بزرگترین اپراتورهای فعال در کشور است که برای رضایت بیشتر مشترکین خود کد مکالمه رایگان برای آنها فعال می کند. با فعالسازی کد مکالمه رایگان ایرانسل ماهانه می توانید برای دقایق و ساعات زیادی به صورت کاملا رایگان با دوستان و عزیزانتان صحبت کنید بدون این که هزینه ای بپردازید. در این مطلب از باملین به آموزش فعالسازی کد مکالمه رایگان ایرانسل می پردازیم.

 

نحوه فعالسازی کد مکالمه رایگان ایرانسل ماهانه

بسته‌های مکالمه ایرانسل با استفاده از کدهای دستوری مشخصی، به راحتی قابل فعال‌سازی است. چند سالی است که تعرفه مکالمات درون شبکه‌ای و برون شبکه‌ای ایرانسل درست مانند همراه اول کاملا یکسان شده و هزینه تماس با مشترکین ایرانسل و سایر اپراتورها، تفاوت چندانی ندارد. با این‌حال اپراتور ایرانسل بسته‌های مکالمه ویژه‌ای را برای تماس ارزان‌تر با مشترکین دیگر این شرکت در نظر گرفته است که در ادامه با انواع کدهای دستوری برای کاهش هزینه‌های مکالمه ایرانسل آشنا خواهیم شد، با ما باشید.

برای فعال‌سازی بسته‌های مکالمه ایرانسل کافی است کد دستوری #۵۵*۵۵۵* را از تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. بسته‌های زیر مربوط به تماس‌های داخل و خارج از شبکه برای مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل است:

 

بسته مکالمه ایرانسل ویژه مشترکین اعتباری

حجم (دقیقه) مبلغ (تومان) تخفیف مدت اعتبار کد فعال‌سازی
۲۰ ۱,۵۰۰ ۱۷% ۳۰ روز ۱#*۵۵*۵۵۵*
۴۰ ۲,۸۰۰ ۲۲% ۳۰ روز ۲#*۵۵*۵۵۵*
۸۰ ۵,۲۰۰ ۲۸% ۳۰ روز ۳#*۵۵*۵۵۵*
۱۶۰ ۹,۶۰۰ ۳۳% ۳۰ روز ۴#*۵۵*۵۵۵*
۳۲۰ ۱۷,۶۰۰ ۳۹% ۳۰ روز ۵#*۵۵*۵۵۵*
۱۰۰۰ ۴۵,۰۰۰ ۵۰% ۳۰ روز ۶#*۵۵*۵۵۵*

 

بسته مکالمه ایرانسل ویژه مشترکین دائمی

حجم (دقیقه) مبلغ (تومان) تخفیف مدت اعتبار کد فعال‌سازی
۱۰۰ ۵,۵۰۰ ۸% ۳۰ روز ۱#*۵۵*۵۵۵*
۲۰۰ ۱۰,۰۰۰ ۱۷% ۳۰ روز ۲#*۵۵*۵۵۵*
۴۰۰ ۱۸۰۰۰ ۲۵% ۳۰ روز ۳#*۵۵*۵۵۵*
۸۰۰ ۳۲,۰۰۰ ۳۳% ۳۰ روز ۴#*۵۵*۵۵۵*

 

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که حداقل روزی ۲۰ تا ۴۰ دقیقه مکالمه دارید، با فعال‌سازی بسته‌های مکالمه ایرانسل و با توجه به حجم و میزان هر یک از بسته‌های مکالمه، می‌توانید ۱۰ تا ۴۰ درصد در هزینه‌های قبض موبایل و شارژ اعتباری خود صرفه‌جویی کنید.

 

کد مکالمه ۱۰۰۰ دقیقه ای رایگان ایرانسل ماهانه

بسته اینترنت مکالمه ۱۰۰۰ دقیقه‌ای داخل شبکه ایرانسل یکی از شاهکارهای اپراتور ایرانسل است. این بسته مخصوص سیم‌کارت اعتباری است و اعتبار آن به صورت ماهیانه محاسبه می شود. برای خرید بسته ۱۰۰۰ دقیقه‌ای مکالمه ایرانسل کافی است کد دستوری *۵۵۵*۵۵*۶# را شماره‌گیری کنید. هزینه راه‌اندازی این سرویس ۴۴۹,۹۹۹ ریال است که مبلغ پرداخت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، به ۴۹۰,۵۰۰ ریال می‌رسد.