کد های مخفی اینترنت رایگان رایتل

رایتل به عنوان چهارمین اپراتور کشور معرفی شد، اما در زمینه عرضه نسل سوم اینترنت پرسرعت ۳G، اولین بود. این اپراتور همیشه کدهای تخفیف اینترنت و بسته های مکالمه زیادی را برای کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند با استفاده از آنها تجربه بهتری در استفاده از اینترنت و سیم کارت رایتل داشته باشند. برای فعال‌سازی تخفیف‌های رایتل و یا بسته‌های اینترنت رایگان آن باید از کدهای مخفی اینترنت رایگان رایتل استفاده کنید.

در این مطلب از باملین قصد داریم به معرفی کدهای مخفی اینترنت رایگان رایتل بپردازیم.

 

کدهای مخفی اینترنت رایتل

در جدول زیر می توانید تمام کدهای مخفی رایتل را مشاهده کنید که به شما در دسترسی به بسته های مختلف رایتل کمک می کنند.

فعالسازی کدهای مخفی اینترنت رایگان برای رایتل

در ادامه می توانید کدهای مخفی برای فعالسازی اینترنت رایگان رایتل را مشاهده کنید:

 

۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل سیم‌کارت دائمی

در طرح x100 رایتل تنها با پرداخت ۲۴۰ هزار تومان و خرید سیم‌کارت دائمی می‌توانید علاوه بر ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل با اعتبار یک ساله، یک سیم‌کارت هدیه و امکان انتخاب شماره بهره‌مند شوید؛ همچنین در طرح رایتل X40 با خرید سیم‌کارت دائمی و انتخاب شماره دلخواه خود می‌توانید از ۴۰ گیگابایت اینترنت همراه، ۴۰۰ دقیقه مکالمه درون و برون شبکه، ۴۰۰ عدد پیامک درون و برون شبکه با پرداخت ۸۰ هزار تومان یک عدد سیم‌کارت هدیه نیز برخوردار شوید. لازم به ذکر است که اعتبار هدایا طرح X40 سی روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت می‌باشد.

 

کد تخفیف بسته‌های مکالمه و اینترنت طرح دست دوز رایتل

رایتل در طرح دست دوز برای مشترکین تخفیف‌ بسته‌های مکالمه و اینترنت درنظر گرفته است. کاربران هر هفته می‌توانند با شماره‌‌گیری کد دستوری #۲۲۲* بسته‌های اینترنت و مکالمه تخفیف‌دار را متناسب با میزان مصرف خود مشاهده و خریداری کنند. لازم به ذکر است بسته‌ها بر اساس میزان الگوی مصرف شما ارائه خواهد شد و برای هر کاربر فرق می‌کند.

 

هدیه رایتل در روز تولد مشترکین

با وارد کردن این کد تخفیف در روز تولد خود می‎‌توانید یکی از جوایز رایتل را به دلخواه انتخاب نمایید. این جوایز شامل ۲ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل و یا ۶۰ دقیقه مکالمه غیر رایتلی می‌شود.

 

دریافت کد تخفیف ویژه فرصت‌های ارغوانی رایتل

در طرح فرصت‌های ارغوانی رایتل با ارسال پیامک هر کدام از کلیدواژه‌های فارسی یا انگلیسی هر فروشگاه به شماره ۰۹۲۰۹۲۰ از خط رایتل خود، از کد تخفیف رایتل ویژه آن فروشگاه بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف در قالب پیامک به همراه تاریخ اعتبار و شرایط و محدودیت‌های استفاده از آن برای کاربر ارسال خواهد شد. این کدها با مبالغ و درصدهای تخفیف مختلف برای خرید از فروشگاه‌های مثل اسنپ فود، دیجی کالا جت، اسنپ مارکت، ازکی، بیمیتو، اتاقک، فلای تودی و… است.

 

تا ۳۰ گیگابایت بسته هدیه اینترنت یا بسته مکالمه روزهای رایتلی اپلیکیشن رایتل

در هر هفته از طریق اپلیکیشن رایتل من با مراجعه به قسمت روزهای رایتلی، یک بسته نت رایگان رایتل تا ۳۰ گیگابایت و یا یک بسته مکالمه جذاب به طور تصادفی هدیه بگیرید. امکان فعال‌سازی بسته هدیه فقط یک‌بار در هر هفته امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است، این هدایا به صورت تصادفی اختصاص داده می‌شود و مهلت استفاده از بسته، ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی است.

 

۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل ویژه مشترکین اعتباری

مشترکین اعتباری رایتل می‌توانند با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی از مکالمه نامحدود رایگان درون شبکه و هدیه یکساله ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است در ۵ روز ابتدای هر ماه ۵ گیگابایت اعتبار فعال خواهد بود.

 

۱ گیگابایت اینترنت رایگان ۱ روزه رایتل ویژه همه مشترکین

اگر تا امروز اپلیکیشن رایتل را نصب نکرده‌اید، با نصب و ورود به اپلیکیشن رایتل من می‌توانید بدون نیاز به کد فعال سازی اینترنت رایگان رایتل، ۱ گیگابایت اینترنت رایگان ۱ روزه هدیه بگیرید.