کد ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل

در این مطلب از باملین می توانید روش دریافت ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل را بیاموزید. اپراتور رایتل در زمینه جذب مشتریان بیشتر بسیار موفق عمل کرده و با ارائه طرح ها و بسته های اینترنتی رایگان توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. در ادامه مطلب می توانید کد ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل را مشاهده کنید و با استفاده از آن این هدیه جذاب را دریافت کنید.

با اعلام رسمی رایتل، هدیه روزهای رایتلی به مشترکین این اپراتور طی پاییز هم ادامه دارد و سقف اینترنت هدیه رایتل به ۱۰۰ گیگابایت افزایش پیدا می‌کند.

نحوه دریافت ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل

به گزارش روابط عمومی رایتل، به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکین، کاربران این اپراتور می‌توانند یک روز در هر هفته از طریق طرح روزهای رایتلی، هدایای جذابی را دریافت کنند.

با شروع تابستان، سقف اینترنت هدیه این طرح از ۳۰ گیگابایت به ۱۰۰ گیگابایت افزایش پیدا کرده است. از این رو، هر هفته می‌توانید با ورود به اپلیکیشن رایتل من بین ‍۲۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.

کد ۱۰۰ گیگ اینترنت هدیه رایتل 

لازم به ذکر است که این هدایا به شکل تصادفی انتخاب می‌شوند و مهلت استفاده از هر بسته‌ای که به دست آوردید صرفا ۲۴ ساعت است. ضمنا به خاطر داشته باشید که هر شماره در طول هفته فقط به یک هدیه می‌تواند دسترسی داشته باشد، و تا زمان منقضی شدن آن بسته هدیه دریافتی امکان دریافت بسته دیگری ندارد.

همچنین باید گفت که برای بهره‌مندی از این هدایا، نیاز به یک سیم کارت دائمی فعال دارید. به عبارت دیگر، در صورت که سیم کارت دائمی شما به دلیل بدهی یا سیم کارت اعتباری شما به دلیل عدم وجود اعتبار ریالی مسدود شده باشد، باید با پرداخت بدهی یا خرید شارژ سیم کارتتان را دوباره فعال کنید.