کد ۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

در این مطلب از باملین می توانید نحوه فعالسازی ۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول را مشاهده کنید. کد ۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول با روش های مختلفی به شما تعلق می گیرد که در ادامه به آنها پرداخته ایم.

نحوه گرفتن هدیه ۲ گیگ اینترنت شتاب در پرداخت همراه اول

فرض کنید که شما مشمول طرح هدیه‌ی شتاب همراه اول دائمی شده‌اید و می‌خواهید آن را دریافت کنید. برای نحوه دریافت آن، فرض کنید که می‌خواهید ۱ روز مکالمه رایگان داشته باشید. شما باید کد دستوری مربوط به هدیه یک روز مکالمه رایگان همراه اول یا هدیه شتاب در پرداخت همراه اول را در همان روز شماره‌گیری کنید تا مکالمه رایگان ۱ روزه برای شما فعال شود.

به‌طورکلی اگر بخواهید هدیه همراه اول مکالمه رایگان داشته باشید یا از اینترنت ۲ گیگ هدیه‌ی شتاب در پرداختِ همراه اول استفاده کنید زمانی‌که آن را فعال می‌کنید ۱ روز مهلت استفاده آن را دارید. اگر هم ۷۵ امتیاز باشگاه مشتریان به شما هدیه داده شده است شما تا آخر ماه می‌توانید از این ۷۵ امتیاز استفاده کنید.

کد هدیه ۲ گیگ اینترنت شتاب در پرداخت همراه اول

همراه اول انواع کد و رمز هدیه‌ی شتاب در پرداختِ همراه اول را برای استفاده‌های گوناگون ارائه کرده است. شما برای استفاده از هدیه‌ی شتاب در پرداختِ همراه اول باید این کدها را شماره‌گیری کنید تا بتوانید از هدایای آن برخوردار شوید. برای مثال، اگر شما بخواهید ۱ روز مکالمه رایگان درون شبکه داشته باشید باید کد #۱۱۵۱*۱۰* را شماره‌گیری کنید.

همچنین، برای فعال کردن ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان شما باید کد دستوری #۱۱۵۲۱*۱۰* را شماره‌گیری کنید. اگر هم می‌خواهید ۷۵ امتیاز باشگاه مشتریان خود تا پایان ماه را فعال کنید بایدرمز  #۱۱۵۳*۱۰* را شماره‌گیری کنید.

نکاتی درمورد نحوه گرفتن هدیه شتاب در پرداختِ همراه اول

ما در مورد این توضیح دادیم که چگونههدیه‌ی شتاب در پرداختِ همراه اول را فعال کنیم و این‌که کد فعال‌سازی اینترنت هدیه‌ی شتاب در پرداختِ همراه اول و مکالمه‌های رایگان یک‌روزهچه هستند. اما نکاتی هم در مورد فعال‌سازی اینترنت وجود دارد. برای مثال، شما حتماً باید قبل از ششم هر ماه قبض خود را پرداخت کنید.

اگر بعد از این مدت زمانی بخواهید قبض خود را پرداخت کنید طرح هدیه‌ی شتاب مشمول شما نمی‌شود. اگر تا ششم هر ماه این کار را کنید پیامکی به شما ارسال می‌شود که در آن پیامک مهلت فعال‌سازی هدیه‌ی شتاب در پرداختِ همراه اول تعیین شده است. پس از این‌که شما آن کد را وارد کردید، حدوداً ۲۴ ساعت می‌توانید از اینترنت هدیه‌ی شتاب و مکالمه رایگان استفاده کنید.