۸ گیگ اینترنت رایگان رایتل

در این مطلب از باملین می توانید انواع بسته های اینترنتی رایگان رایتل از جمله ۸ گیگ اینترنت رایگان رایتل را مشاهده کنید و با استفاده از آنها در شرایط خاص که هزینه خرید بسته را ندارید، به راحتی اینترنت رایگان داشته باشید.

اپراتور رایتل هم مانند اپراتورهای دیگر تلفن همراه برای مشترکین خود هدایا و طرح‌های ویژه تخفیفاتی به مناسبت‌های مختلف ارائه می‌دهد. بسته‌ها و کدهای مخفی اینترنت رایگان رایتل سال ۱۴۰۳ و یا مکالمه رایگان و یا طرح‌های مختلف تخفیفی آن عموماً به‌صورت پیامک به کاربران اعلام می‌شود. همچنین در اپلیکیشن مخصوص رایتل، با نام رایتل من تمامی طرح‌های تشویقی رایتل قابل‌مشاهده است.

فعالسازی بسته ۸ گیگ اینترنت رایگان رایتل

فعال‌سازی تخفیف‌های رایتل و یا بسته‌های اینترنت رایگان آن با شماره‌گیری کدهای مخفی رایتل و یا از طریق اپلیکیشن رایتل من انجام می‌شود.

برای مثال از جمله طرح‌های ویژه رایتل می‌توان به طرح بی‌نهایت رایتل و جمعه‌های رایتلی اشاره کرد. در آخرین جمعه هر ماه رایتل یک بسته اینترنت رایگان تا حداکثر سقف ۷۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل یا یک بسته مکالمه جذاب به مشترکین خود هدیه می‌دهد. توجه داشته باشید که مهلت استفاده از کدهای فعال‌سازی اینترنت رایگان رایتل تنها ۲۴ ساعت است.

از دیگر طرح‌های تشویقی رایتل می‌توان به امتیاز ارغوانی و هدیه تولد و کد مخفی افزایش سرعت اینترنت اشاره کرد.

در طرح امتیاز ارغوانی رایتل با هر بار شارژ سیم‌کارت خود، با پرداخت قبض و همچنین با نصب اپلیکیشن و یا سایر موارد ذکر شده در وب‌سایت رایتل، می‌توانید امتیاز کسب کنید و برحسب مجموع امتیازتان در قرعه‌کشی‌های هفتگی رایتل شرکت کنید.

با اعلام رسمی رایتل، هدیه روزهای رایتلی به مشترکین این اپراتور طی تابستان هم ادامه دارد و سقف اینترنت هدیه رایتل به ۱۰۰ گیگابایت افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی رایتل، به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکین، کاربران این اپراتور می‌توانند یک روز در هر هفته از طریق طرح روزهای رایتلی، هدایای جذابی را دریافت کنند. این طرح از ۳۰ گیگابایت به ۱۰۰ گیگابایت افزایش پیدا کرده است. از این رو، هر هفته می‌توانید با ورود به اپلیکیشن رایتل من، کد ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل را دریافت کنید.

اینترنت رایگان ۴ ماهه برای ۳ دهک پایین جامعه رایتل

بدون نیاز به واردکردن کد تخفیف شما می‌توانید از اینترنت رایگان و دائمی ۴ماهه رایتل برای ۳ دهک پایین جامعه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این بسته برای کسانی است که یارانه ۴۰۰ هزارتومانی دریافت می‌کنند، برای فعال‌شدن بسته لازم است با مراجعه به درگاه ملی خدمات هوشمند دولت این بسته اینترنت را دریافت کنید و همین‌طور این بسته برای شماره‌ای که برای ورود به سامانه ثبت شده است فعال می‌شود.

کد تخفیف بسته‌های مکالمه و اینترنت طرح دست‌دوز رایتل

رایتل در طرح دست‌دوز برای مشترکین تخفیف‌ بسته‌های مکالمه و اینترنت در نظر گرفته است. کاربران هر هفته می‌توانند با شماره‌‌گیری کد فعال‌سازی اینترنت رایگان رایتل #۲۲۲*، بسته‌های اینترنت و مکالمه تخفیف‌دار را متناسب با میزان مصرف خود مشاهده و خریداری کنند. لازم به ذکر است بسته‌ها بر اساس میزان الگوی مصرف شما ارائه خواهد شد و برای هر کاربر فرق می‌کند.

سیم‌کارت+ مکالمه رایگان + ۶ گیگ اینترنت هدیه برای غیر رایتلی‌ها

با معرفی رایتل به دوستان غیر رایتلی خود ۱۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل ۳۰ روزه را هدیه بگیرید. همچنین دوستان شما با خرید سیم‌کارت رایتل می‌توانند ۶ گیگ اینترنت رایگان و مکالمه نامحدود از رایتل دریافت کنند. برای فعال‌شدن هدیه‌ها دوستان شما باید در قسمت شماره معرف حتماً شماره شما را وارد نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رایتل مراجعه کنید.

هدیه تولد آذر ماهی‌های مشترکین رایتل

متولدین آذرماه رایتل می‌توانید به بهانه تولد خود از رایتل هدیه بگیرید. انتخاب هدیه به انتخاب خودتان بین دو گزینه زیر است:

۲ گیگ اینترنت یا ۶۰ دقیقه مکالمه برون شبکه یک‌روزه.

برای دریافت هدیه تولدتان، کد مخفی اینترنت رایگان رایتل *۲۳۲# را شماره‌گیری نمایید تا یکی از هدیه‌های انتخابی برایتان فعال گردد.

یلدای ۱۴۰۳با هدایای ویژه رایتل:

در طرح یلدای داغ رایتلی با انجام هر تراکنش از قبیل خرید بسته، پرداخت قبض یا افزایش اعتبار از یکم تا ۲۸ ام آذرماه می‌توانید از رایتل جایزه دریافت کنید. با هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش، یک امتیاز دریافت خواهید کرد. هرچه تعداد تراکنش‌های شما بیشتر باشد، شانس برنده‌شدن بیشتری خواهید داشت.

جوایز این طرح:

  • یک جایزه ۵۰ میلیون‌تومانی
  • ۵ جایزه ۵ میلیون‌تومانی

قرعه‌کشی در روز ۳۰ آذر مصادف با شب یلدا انجام می‌شود و هر ۱ امتیاز برابر یک شانس در قرعه‌کشی است. برای تماشای قرعه‌کشی به‌صورت زنده می‌توانید به صفحه اینستاگرام رایتل سر بزنید. همچنین برای مشاهده امتیازات خود می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سامانه رایتل من، اقدام کنید.

تخفیف شگفت‌انگیز بسته ۱۵ گیگ اینترنت رایگان رایتل:

  • آفر ۱۵ گیگابایت ترافیک اینترنت بین‌الملل.
  • مقرون‌به‌صرفه‌ترین و جذاب‌ترین بسته ۳۰ روزه.
  • خرید بسته از طریق اپلیکیشن رایتل من.
  • بسته اینترنتی «فیلتر ویژه رایتل من» قیمت ۳۴٫۹۰۰ تومان.
  • جهت دریافت کد تخفیف و طرح‌های بیشتر به سایت مراجعه کنید.

مکالمه رایگان و نامحدود رایتل:

مشترکین  رایتل می‌توانند از این طرح ویژه، بدون نیاز به واردکردن کد تخفیف از مکالمه رایگان و نامحدود درون شبکه رایتل برخوردار شوند. این طرح کاملاً رایگان است و بدون فعال‌سازی و پرداخت هزینه‌ای قابل‌استفاده است.

۳۵  درصد شارژ هدیه رایتل به مشترکین اعتباری:

مشترکین رایتل می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری # رمز شارژ * ۱۴۵ * به‌راحتی ۳۵ درصد شارژ بیشتر از رایتل دریافت کنید .

استفاده از مبلغ هدیه مربوط به این شارژ در محدوده رومینگ بین‌الملل امکان‌پذیر نیست و همچنین مهلت استفاده از شارژ ۳۰ روزه است و پس از آن منقضی می‌گردد. ضمناً این شارژ هدیه قابل انتقال نمی‌باشد.

۱ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل:

برای استفاده  از این طرح، کافی است برنامه رایتل من را نصب کنید و ۱ گیگ اینترنت رایگان یک‌روزه از رایتل هدیه بگیرید.

این طرح شامل افرادی است که تابه‌حال اپلیکیشن رایتل من را نصب نکرده باشند

هدیه روز تولد مشترکین رایتل:

کلیه مشترکین رایتل در روز تولد خود می‌توانند با استفاده از کد دستوری *۲۳۲#از رایتل هدیه بگیرند.  این هدیه شامل  ۲ گیگابایت اینترنت رایگان یا ۶۰ دقیقه مکالمه غیر رایتلی است. لازم به ذکر است انتخاب هدیه به انتخاب خود مشترکین است.

هدیه رایتل ویژه جمعه‌های رایتلی:

هر جمعه  از طریق اپلیکیشن رایتل می‌توانید با واردکردن کد دستوری زیر یک بسته رایگان تا ۳۰ گیگابایت اینترنت و یا یک بسته مکالمه یک‌روزه از رایتل هدیه بگیرید.

سیم‌کارت رایگان رایتل ویژه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی:

بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی با ارائه کد بیمه و کارت ملی خود می‌توانید برای دریافت سیم‌کارت اعتباری به فروشگاه‌های رایتل مراجعه و یا از طریق وب‌سایت رایتل ثبت‌نام و خرید کنید و سیم‌کارت خود را دریافت نمایید.

سیم‌کارت هدیه رایتل شامل :

۵۰۰ مگابایت اینترنت به مدت ۳۰ روز

به مدت یک سال (۱۲ دوره ۳۰ روزه) شامل ۲ گیگ اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی رایگان.

۱۰ گیگابایت اینترنت هدیه رایتل با معرفی دوستان:

برای دریافت  این بسته می‌توانید بدون نیاز به واردکردن کد تخفیف فقط کافی است با معرفی دوستان و آشنایان خود و ثبت شماره معرف از ۱۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل بهره‌مند شوید.

حداکثر سقف معرفی دوستان به رایتل و استفاده از هدیه ۱۰ نفر است.

طرح رایگان سیم‌کارت‌های رایتل:

افرادی  که تابه‌حال سیم‌کارت رایتل دریافت نکردند می‌توانند از این طرح ویژه بهره‌مند شوند. با دریافت سیم‌کارت رایتل می‌توانید از ۶ گیگ اینترنت به مدت ۶ ماه و ۱۰ هزار دقیقه مکالمه درون‌شبکه‌ای رایگان استفاده کنید.

ضمناً برای دریافت سیم‌کارت می‌توانید به‌صورت حضوری اقدام کنید و یا به وب‌سایت رایتل مراجعه کنید.

هدیه ویژه اولین سیم‌کارت اعتباری رایتل برای غیررایتلی‌ها:

با ثبت‌نام و دریافت سیم‌کارت رایگان رایتل می‌توانید از هدیه ویژه رایتل که دارای شارژ اولیه به مبلغ ۱۰ هزار تومان مکالمه درون شبکه و یک گیگابایت اینترنت رایگان ۳۰ روزه در شش دوره و به مدت ۶ ماه است بهره‌مند شوید. این طرح برای افرادی که برای اولین‌بار سیم‌کارت رایتل دریافت می‌کنند قابل‌استفاده است.

۵۰ گیگابایت اینترنت هدیه طرح x50 رایتل:

در طرح x50 رایتل تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان و خرید سیم‌کارت دائمی می‌توانید از ۵۰ گیگ اینترنت رایگان رایتل، مکالمه رایگان درون شبکه، ۵۰۰ دقیقه مکالمه برون شبکه، ۱۰۰۰ عدد پیامک درون شبکه و ۵۰۰ عدد پیامک برون شبکه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که اعتبار این هدایا ۳۰ روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت است.

۹۰% تخفیف اینترنت تعرفه آزاد و مکالمه رایتل:

بدون واردکردن کد تخفیف می‌توانید از %۹۰ تخفیف اینترنت تعرفه آزاد رایتل بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است در این طرح تنها مبلغ ۴ هزار تومان به‌ازای هر گیگابایت مصرف اینترنت آزاد رایتل پرداخت خواهید کرد.

فرصت‌های ارغوانی رایتل:

در طرح فرصت‌های ارغوانی رایتل با ارسال پیامک کلیدواژه هر فروشگاه به شماره ۰۹۲۰۹۲۰ از خط رایتل خود، از کدهای تخفیف آن فروشگاه‌ها بهره‌مند شوید. با ارسال کلمه “elanza” یا “الانزا” از ۹۰ هزار تومان تخفیف برای سفارش بالای ۴۹۰ هزار تومان،

با ارسال کلمه “irana” یا “ایرانا” از ۵۰ هزار تومان تخفيف برای سفارش بالای ۲۴۰ هزار تومان ایرانا،

با ارسال کلمه “mrbilit” یا “مستربلیط” از ۵۰ هزار تومان تخفیف جهت رزرو اولین هتل مستر بلیت،

با ارسال کلمه “JET” یا “جت” از ۳۰ هزار تومان تخفيف براي سفارش بالای ۱۲۰ هزارتومان ویژه خرید اول دیجی‌کالا جت،